Apie projektą

ŽALIAKALNIO TERASOS - MYLINTIEMS SAVE  IR LAIKĄ! 

Išskirtinis projektas, suteikiantis galimybę tuo pat metu mėgautis didmiesčio privalumais ir atsiskirti nuo triukšmingos aplinkos. Savanorių prospekte iškilsiančiame name gyvens virš 70 šeimų.

Pirmuose trijuose aukštuose įsikurs biurai, bankas, kūrybinės dirbtuvės, restoranas, kavinės, parduotuvės, grožio salonas bei sveikatingumo centras. 

Gyventojų patogumui po namu bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo  aikštelė. Trečiame pastato aukšte - sandėliukai. 

Apartamentams priklausys uždaras vidinis kiemas su apželdinta teritorija, kur  bus įrengta vaikų žaidimų aikštele. Patogus susisiekimas su visais miesto rajonais tiek visuomeniniu, tiek  nuosavu transportu. Puikiai išvystyta infrastruktūra.

 

APARTAMENTAI

Galite rinktis 2-3-4 kambarių apartamentus nuo 60 iki 110 kv.m 9 skirtingi apartamentų išplanavimai. Dauguma apartamentų turi 2 vonios kambarius, šviesias ir didelės svetaines bei erdvius miegamuosius su drabužinėmis.

 
   

VIDINIS KIEMAS

Vidinėje pastato dalyje įkurtas erdvus ir jaukus uždaras kiemas su vaikų žaidimų aikštele, takeliais ir žaliosiomis zonomis. Suformuota išskirtinė erdvė, sukurianti miesto mieste įspūdį. Visa tai skirta jaukiam ir saugiam Jūsų poilsiui!.

 

TECHNOLOGIJOS

Pastato statybai naudojamos šiuolaikinės statybinės medžiagos. Darbų atlikimo kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. Naujos statybos name viskas įrengta taip, kad jis būtų ne tik šiltas ir komfortabilus, bet ir taupus. Pažangūs projektiniai sprendimai, šiuolaikiškos energiją taupančios technologijos užtikrins efektyvesnį ir taupesnį energijos išteklių naudojimą. Gyventojams suteikta galimybė patiems reguliuoti šilumos kiekį namuose. Pastatas atitinka energetinio efektyvumo B klasę.

   

VYSTYTOJAS

Projektą „Žaliakalnio terasos“ vysto lietuviško kapitalo  įmonė UAB „Sistem“, turinti patirties multifunkcinių kompleksų, administracinių aukštuminių pastatų ir rekonstrukciniuose projektuose.  Profesionalios komandos įgyta patirtis ir suteikti kvalifikacijos atestatai leidžia vystyti pačius sudėtingiausius projektus. Įmonė veiklą vykdo daugiau nei 10 metų.

 

Susisiekite su vystytoju

Turite klausimų?

Tel. +370 698 12262 arba rašykite mums:

Aš ne robotas
Siųsti